AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
6.3.2018

Řidička se plně nevěnovala řízení a potkala sloup

BLUDOV

V pondělí 5. března o půl desáté večer byli policisté přivoláni k dopravní nehodě, ke které došlo na ulici 8. května v obci Bludov.

Šestapadesátiletá řidička vozu Opel Zafira projíždějící obcí ve směru od Postřelmova na Šumperk se plně nevěnovala řízení. Vyjela vlevo mimo komunikaci, kde přední částí vozu narazila do betonového sloupu elektrického vedení a částečně poškodila přilehlý zahradní domek.

Při nehodě utrpěla zranění, které si však nevyžádalo převoz k ošetření do zdravotnického zařízení. Ovlivnění řidičky alkoholem bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.

Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 100 tisíc korun, na zahradním domku na částku 5 tisíc korun. K poškození sloupu elektrického vedení nedošlo.

Přestupek motoristky policisté vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení.

Autor / zdroj: Mgr. Jiřina Vybíhalová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Noční pátrací akce v Jeseníkách

Po čtyřiašedesátiletém běžkaři pátrali v noci mezi Šerákem a Ostružnou záchranáři jesenické Horské služby, policisté i hasiči.

Post

I přes napínavý závěr se Olomouc vyrovnání nedočkala. Plzeň se ujala vedení 3:1

Oba celky vstoupily do utkání opatrněji a snažily se především využívat chyb soupeře, první branka tak byla k vidění až ve 25. minutě, kdy se ujali ve

Post

Ze skladu v Jasínkově ulici vznikne nový přerovský archiv

Tři čtvrtě kilometru spisů je součástí archivu přerovského magistrátu – a archivačních krabic stále přibývá. Kapacita místností, kde se spisy uchováva

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA