AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
6.3.2018

Řidička se plně nevěnovala řízení a potkala sloup

BLUDOV

V pondělí 5. března o půl desáté večer byli policisté přivoláni k dopravní nehodě, ke které došlo na ulici 8. května v obci Bludov.

Šestapadesátiletá řidička vozu Opel Zafira projíždějící obcí ve směru od Postřelmova na Šumperk se plně nevěnovala řízení. Vyjela vlevo mimo komunikaci, kde přední částí vozu narazila do betonového sloupu elektrického vedení a částečně poškodila přilehlý zahradní domek.

Při nehodě utrpěla zranění, které si však nevyžádalo převoz k ošetření do zdravotnického zařízení. Ovlivnění řidičky alkoholem bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.

Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 100 tisíc korun, na zahradním domku na částku 5 tisíc korun. K poškození sloupu elektrického vedení nedošlo.

Přestupek motoristky policisté vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení.

Autor / zdroj: Mgr. Jiřina Vybíhalová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Odpoledne pro děti 2017 na hradě Šternberk

Na poslední červnovou neděli 24. června připravujeme tradiční dětskou akci Odpoledne pro děti. Odpoledne plné soutěží a her připravujeme u příležitost

Post

Studenti provedli zájemce prostorami, do kterých se běžně nedá dostat

Krásné počasí a běžně nepřístupné prostory zámku na Pernštýnském náměstí přilákaly na 300 návštěvníků.

Post

Hustý dým vyděsil obyvatele Kateřinské ulici v Olomouci

Hustý dým valící se z oken bytového domu v Olomouci v centru města zalarmoval ve středu po osmé hodině večer hasiče. Pět cisteren a automobilová ploši

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA