AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
4.1.2019

U Přáslavic vyteklo z havarované cisterny mléko

PŘÁSLAVICE

U Přáslavic na přivaděči na dálnici D 35 v pátek ráno havaroval kamion, který převážel mléko. Cisterna sjela do příkopu a převážené mléko z ní částečně uniklo.

V pátek 4. ledna 2019 byla v 5:29 hodin oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda kamionu, který převážel mléko na přivaděči na dálnici D 35 u obce Přáslavice (exit 281). 

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Olomouce a dobrovolní hasiči z Velké Bystřice, kteří po příjezdu zjistili, že se jedná o nehodu cisterny s návěsem, která převážela mléko. Cisterna sjela do příkopu a převážené mléko z ní částečně uniklo. Hasiči zajistili havarovanou cisternu proti vzniku požáru a zjišťovali, kolik mléka z cisterny a návěsu přesně uniklo. Podle dostupných informací by to mělo být asi 15 kubíků (polovina převáženého nákladu). Při nehodě byl zraněn řidič, kterého zdravotnická záchranná služba odvezla na ošetření do nemocnice.

V současné chvíli (stav k 7:30 hodině) se obě jednotky hasičů vrátily zpět na své základny a čeká se na příjezd pracovníků životního prostředí a majitele firmy, kteří budou rohodovat o dalším postupu. Silnice (dálniční přivaděč) je ve směru Ostrava - Olomouc uzavřen, v obráceném směru je průjezdný jeden jízdní pruh.

Situaci stále sledujeme a budeme vás informovat.

Autor / zdroj: Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Pardubice rozstřílely Olomouc

Po 105 dnech se ČSOB Pojišťovna ARENA mohla radovat z extraligového vítězství. Dynamo přehrálo Olomouc jasně 6:2 a v poslední půlminutě si mohli hráči

Post

Přerov porazil Ústí, dvakrát udeřil v přesilovkách

Předehrávku 54. kola Chance ligy si střihli hokejisté Přerova. Doma se střetli s Ústím nad Labem, které pokořili rozdílem tří branek.

Post

Prostějov veze všechny body z Jihlavy

Jihlavu položil špatný vstup do utkání a její náskok na prvním místě se smrskl na pouhé dva body, neboť Vsetín jasně přehrál Kladno.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA