AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
23.8.2018

Bez řidičáku a s 1,7 promile v krvi

PROSTĚJOV

Ve středu 22. srpna 2018 po osmé hodině dopolední kontrolovali policisté v Plumlovské ulici v Prostějově osobní automobil Alfa Romeo a jeho sedmačtyřicetiletého řidiče a nestačili se divit.

Muž při kontrole nepředložil řidičský průkaz. Policisté poté zjistili, že mu byl zadržen a Okresním soudem v Prostějově má až do prosince 2020 vysloven zákaz řízení motorových vozidel.

Při jednání s policisty muž jevil zjevné známky ovlivnění alkoholem. To se potvrdilo provedenou dechovou zkouškou, kterou policisté změřili 1,71 ‰ alkoholu v dechu. Řidič se změřenou hodnotou souhlasil a přiznal vypití 0,4 litru vodky během předchozího večera.

Pro své jednání je nyní podezřelý z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému muži za jeho jednání hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

 

Autor / zdroj: Mgr. František Kořínek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kterak se bobři v Domě přírody usadili

Přijďte se podívat na to, jak se bobři usadili v Domě přírody Litovelského Pomoraví. Můžete se těšit na výklad pro dospělé i hravější formu pro děti.

Post

Před Meoptou se začne rozšiřovat parkoviště, nabídne skoro stovku míst

Na celých pět měsíců se od 5. března uzavře parkoviště před Meoptou v Kabelíkově ulici. Na plochu, kde parkovala především auta zaměstnanců, vjede těž

Post

Sportovcem roku je parašutista Gečnuk. Mezi týmy jsou nejlepší volejbalistky Prostějova

Parašutista Jiří Gečnuk ovládl osmnáctý ročník ankety Sportovec Olomouckého kraje. Český reprezentant v individuální akrobacii a přesnosti přistání bě

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA