Archiv článků - SPORT

Hokej 24.1.2019

Čtyřgólová kanonáda ve druhé třetině rozhodla o vítězství prostějovské letky nad Slavií

V první třetině nebylo moc akcí, které by zahřály diváky na promrzlém prostějovském stadionu. To druhá třetina byla úplně o něčem jiném. Čtyři branky, které padly v rozmezí sedmi minut, rozhodly celé utkání.

Hokej 21.1.2019

Pardubice rozstřílely Olomouc

Po 105 dnech se ČSOB Pojišťovna ARENA mohla radovat z extraligového vítězství. Dynamo přehrálo Olomouc jasně 6:2 a v poslední půlminutě si mohli hráči užívat ovací vestoje.

Přerov porazil Ústí, dvakrát udeřil v přesilovkách

Předehrávku 54. kola Chance ligy si střihli hokejisté Přerova. Doma se střetli s Ústím nad Labem, které pokořili rozdílem tří branek.

Hokej 20.1.2019

Prostějov veze všechny body z Jihlavy

Jihlavu položil špatný vstup do utkání a její náskok na prvním místě se smrskl na pouhé dva body, neboť Vsetín jasně přehrál Kladno.

Hokej 15.1.2019

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hokej 8.1.2019

Olomouc si z Brna odvezla bod

Domácí Kometa se sice dvakrát dostala do vedení, jednou dokonce dvoubrankového, ale Kohouti dokázali pokaždé srovnat krok. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak byla DRFG aréna svědkem samostatných nájezdů, v nichž výhru Brna vystřelil Silvester Kusko.

Hokej 18.12.2018

V retro dresech Motor zničil Prostějov

Motor v 36. kole Chance ligy na domácím ledě přejel prostějovské Jestřáby, když vyhrál jednoznačně 7:1. O své výhře rozhodli Budějovičtí v první třetině, kterou jasně ovládli 4:0 a soupeře už následně nepustili ke slovu.

Zubři drama nepřipustili, proti Kadani si připsali zatím nejvyšší triumf v sezoně

Potřetí v základní části Chance ligy se hokejistům Přerova podařilo zvítězit nad nebezpečnou Kadaní. Osmkrát skórovali poprvé v dosavadním průběhu sezony a vzhledem k šestibrankovému rozdílu zaznamenali dosud nejvyšší výhru.

Fotbal 15.12.2018

Baník se rozešel s Olomoucí bez branek

Bezgólovou remízou zakončil Baník se Sigmou Olomouc své ligové počínání v kalendářním roce 2018. Slezané potřetí v řadě neinkasovali ani gól, nedokázali však také žádný vstřelit.

Hokej 10.12.2018

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala rychle srovnat, ale konec třetiny byl po brance Divíška 2:1 pro Prostějov. Ve druhé třetině Jihlava dokázala otočit skóre ve svůj prospěch a udržela ho až do konce.

Chomutov ukončil sérii čtyř nezdarů, Olomouc přetlačil v nájezdech

Domácí v utkání dvakrát vedli a jednou dokonce o dvě branky. Hanáci se ovšem do duelu pokaždé vrátili a musely rozhodnout až nájezdy, kde byl jediným úspěšným střelce nájezdový specialista Vladimír Růžička.

Sport 9.12.2018

Sportovci v Uničově dostali nové zázemí

Moderní tribunu mají od tohoto týdne k dispozici sportovci a jejich fanoušci v Uničově. Rekonstruované zázemí jim předali náměstci hejtmana Olomouckého kraje Jan Zahradníček a Dalibor Horák společně s představiteli tamní radnice, zástupci dodavatelských firem i samotných sportovních klubů.

Fotbal 9.12.2018

Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze

I když Slovácko na Hané mělo více šancí ke skórování než domácí Sigma, tak o osudu utkání rozhodla již sedmá minuta, kdy se prosadili domácí hráči.

Hokej 6.12.2018

Přerov doma nestačil na vedoucí Jihlavu

Přerov sice dvakrát smazal gólové manko, ve druhé třetině dokonce při vlastním oslabení, ale pak už nikoliv. Osudným se Zubrům stalo neproměňování šancí, kterých si vypracovali obrovské množství.

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel. Žálčík a Starý poslali Jestřáby do vedení 1:0 a 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 46. minutě Jan Zdráhal.

Fotbal 3.12.2018

Plzeň porazila Olomouc a udržela kontakt se Slavii

Dobrý vstup do první půle dokázali viktoriáni přetavit ve dvougólové vedení. První trefu obstaral po akci Petržely do odkryté branky Tomáš Chorý, ten druhý připravil pro Aleše Čermáka, kterému ještě pomohl do vlastní brány Martin Sladký.

Hokej 29.11.2018

Olomouc si odvezla z ledu Komety všechny tři body

Olomouc nastoupila do utkání velmi odvážně a během prvních osmi minut vedla už o dvě branky. Brno sice zvládlo během druhé třetiny vyrovnat, avšak ve 33. minutě se i přes enormní tlak Komety dostala Mora k tutovce, kterou chladnokrevně využil Miroslav Holec.

Frýdek-Místek doma rozstřílel Prostějov

Již v první třetině se Slezané ujali čtyřbrankového vedení. Nakonec domácí dali sedm branek a Vít Christov vstřelil hattrick.

Vsetín doma poprvé zdolal Přerov

Poprvé od návratu do Chance ligy zdolali vsetínští hokejisté na domácím ledě celek Přerova. Na Lapači bylo od prvních minut k vidění důrazné utkání, ve kterém měli vsetínští optickou převahu, dobře bránící Zubři je ale příliš do šancí nepouštěli.

Hokej 25.11.2018

Frýdek-Místek zdolal Přerov, rozhodly dva góly během jedné minuty

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Přerov 3:1. K vítězství nakročili Slezané už v první třetině, kdy se trefili během jedné minuty Motloch a Novotný. V prostřední části sice Přerov snížil, ale srovnat se mu už nepovedlo.