SPORT

Výhru Ústí proti Prostějovu režíroval Brak
Fotbal 13.4.2019

Za Armu se dvakrát prosadil Vojtěch Brak, za hosty se trefil do černého jen Jan Vošahlík. Ústí se tak kvůli zaváhání Hradce Králové přiblížilo barážovým příčkám.

Kohouti rozstříleli Plzeň a vynutili si sedmý zápas
Hokej 29.3.2019

Olomouc přesvědčivě porazila Plzeň a vynutila si tak sedmé utkání. O osudu série se rozhodne v sobotu na plzeňském ledě.

Indiáni míří na Hanou s mečbolem v zádech
Hokej 27.3.2019

Podruhé v řadě bylo utkání po dvou třetinách bez branek a podruhé v řadě zvládla poslední část lépe Plzeň.

Olomouc ovládla dramatickou třetí bitvu v prodloužení
Hokej 23.3.2019

Třetí zápas dospěl do prodloužení. V něm sledoval vyprodaný stadion vyrovnanou bitvu, v jejímž samotném závěru se zimní stadion v Olomouci otřásl výbuchem radosti domácích fanoušků.

Plzeň přivítala Olomouc v sérii osmi přesně mířenými šípy
Hokej 19.3.2019

Olomouc zažila nepříjemné deja vu. Přesně před třemi roky totiž v play-off schytala s Plzní stejný debakl 1:8. Rovněž to bylo ve čtvrtfinálové sérii, avšak na olomouckém ledě.

Proti Prostějovu se Hradec prosadil třikrát
Fotbal 18.3.2019

Hradečtí fotbalisté nenechali proti třináctému Prostějovu nic náhodě a od prvních minut si šli za ziskem tří bodů.

Vsetín postupuje do semifinále, Prostějovu obrat nevyšel
Hokej 13.3.2019

Valaši zvládli rozhodující utkání vypjaté série s prostějovskými Jestřáby a postupují do semifinále. Vsetín tak naplnil cíl, který si vytyčil před sezonou a o možnost účasti v extraligové baráži vyzve českobudějovický Motor.

Prostějov si vybojoval rozhodující sedmou bitvu proti Vsetínu
Hokej 11.3.2019

K play-off patří velké příběhy a jeden takový píše družina Jiřího Vykoukala. Jestřábi dokázali vyhrát na ledě Vsetína, snížit sérii a v domácím utkání předvedli jeden z nejpovedenějších výkonů v novodobé historii klubu.

České Budějovice vezou všechny body z Prostějova
Fotbal 10.3.2019

Ve druhém jarním utkání fotbalisté Dynama opět udeřili v 15. minutě a stejně jako ve Vlašimi zvítězili 1:0.

Vyrovnaný duel Olomouce s Boleslaví rozhodl v koncovce Knotek
Hokej 2.3.2019

Souboj s Mladou Boleslaví byl dlouhou dobu nesmírně vyrovnaný, po trefě Martina Vyrůbalík však Olomouc získala malinkou převahu.

O výhře Kladna nad Přerovem rozhodly využité přesilovky

Čtvrtfinálová série Kladna proti Přerovu měla grády hned od prvního střetnutí! Rytíři před naplněným domácím stadionem šli do dvougólového vedení díky trefám Šimona Jelínka a Brendona Nashe, Zubři ale přitvrdili a dokázali vyrovnat.

Luboš Rob nasměroval Vsetín k zisku prvního bodu v sérii

Vsetín zahájil utkání aktivně a první vlnu radosti na Lapači rozpoutal přesnou trefou Luboš Rob. Tentýž hráč obstaral také uklidňující druhou trefu v prostředním dějství.

Do Jeseníku se sjede špička českého lezeckého sportu
Sport 22.2.2019

První březnový víkend se v jesenické sportovní hale bude rozhodovat o národní boulderingové reprezentaci. Jeseník totiž hostí Rock Point Český pohár v boulderingu 2019.

Sportovcem roku je parašutista Gečnuk. Mezi týmy jsou nejlepší volejbalistky Prostějova
Sport 12.2.2019

Parašutista Jiří Gečnuk ovládl osmnáctý ročník ankety Sportovec Olomouckého kraje. Český reprezentant v individuální akrobacii a přesnosti přistání během své kariéry posbíral celou řadu medailí.

ŠumpeRUN proběhne Bránou Jeseníků. Připraveny jsou i závody pro děti
Běh 11.2.2019

Město Šumperk společně s Tělovýchovnou jednotou Šumperk připravuje na neděli 2. června 2019 první ročník běžeckého závodu pro širokou amatérskou veřejnost s názvem “ŠumpeRUN”.

Přerov vybojoval čtvrté hanácké derby, rozhodla ho druhá třetina
Hokej 27.1.2019

Definitivně stvrdili, že se jim ve vyhecovaných bitvách daří víc než jejich oblastnímu rivalovi. Hokejisté Přerova o třetím skalpu Prostějova v aktuální sezoně rozhodli povedeným výkonem ve druhé třetině.