SPORT

České Budějovice porazily Přerov
Hokej 14.1.2018

Oba týmy měly do dnešního utkání sérii čtyř výher a vyvstala otázka, který tým bude pokračovat ve vítězné šňůře nadále. Motor uhájil svou vedoucí pozici ve WSM lize, když porazil Přerov poměrem 3:1.

Jestřábi vrátili Kladnu 6-ti gólový dluh a poslali Rytíře domů bez bodu

V posledním vzájemném duelu nasázeli Kladenští Prostějovu 6 branek. Prostějov odpověděl stejnou měrou. V podobném duchu jako posledně se neslo i celé utkání, kdy nervy hráčů pracovaly doslova do poslední sekundy, což se projevilo na vyloučeních.

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci  Irgl
Hokej 6.1.2018

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci Irgl

Mora dokázala přetrhnout nepříjemnou sérii dvou proher v řadě, když bojovným výkonem překonala Mladou Boleslav.

Třebíč otočila utkání proti Prostějovu, rozhodla druhá třetina
Hokej 5.1.2018

O výsledku rozhodly přesilové hry a druhá třetina, ve které se domácí dokázali zlepšit v předváděné hře a obrátit vývoj zápasu.

Přerov s oběma Plášky v sestavě otočil duel s Litoměřicemi

Na historický moment došlo v přerovské MEO Aréně. Za Zubry poprvé společně nastoupili Karel Plášek starší a jeho syn Karel Plášek mladší. A oba dva se výrazně podíleli na tom, že se Hanákům podařilo nepříznivý vývoj střetu s Litoměřicemi otočit.

Pardubice zdolaly Olomouc
Hokej 4.1.2018

Na pěti porážkách v řadě se zastavila nepříjemná série Dynama s Olomoucí. Pardubice dokázaly Hanáky porazit 3:1.

Na tři body proti Zlínu stačila Olomouci jedna branka
Hokej 27.12.2017

Souboj sousedů v tabulce se již od úvodní třetiny vyvíjel lépe pro domácí mužstvo, když se ve třetí minutě tečí prosadil Herman. Kohouty brzké vedení uklidnilo a po celý zápas hráli svou hru a Zlín nepouštěli do velkých šancí.

Ani veliký kladenský nápor ze třetí třetiny na body proti Přerovu nestačil
Hokej 11.12.2017

Kladno ztrácelo proti Přerovu hned po první třetině dvě branky. Už od poloviny utkání ale byli Kladenští lepším a aktivnějším týmem a dokázali snížit. Zubři už však až do závěrečné sirény další inkasovanou branku nepřipustili.

Olomouc nadělila Bílým Tygrům čtyři branky a bere tři body

Již od první třetiny drželi Hanáci vedení, nejprve se prosadil František Skladaný, poté Marek Laš. Po nepříliš pohledné druhé třetině, ve které rozhodčí rozdali osm dvouminutových trestů, dokázali Bílí Tygři ve třetí třetině snížit na rozdíl jediné branky. Osm minut před koncem zápasu vrátil Kohoutům dvoubrankový náskok Vilém Burian a při závěrečné hře Liberce bez brankáře pečetil výhru domácích Jan Káňa.

Chomutov ztratil tři body v závěru utkání, Olomouc poté rozhodla v prodloužení
Hokej 7.12.2017

Piráti v utkání dvakrát vedli a náskok drželi ještě minutu a půl před koncem třetí třetiny. Pak ale srovnal Martin Vyrůbalík, v první minutě prodloužení poté rozhodl olomoucký Jan Knotek.

Zubři poprvé v sezoně našli recept na Frýdek-Místek
Hokej 6.12.2017

Na pět utkání natáhli svou vítěznou šňůru hokejisté Přerova. Na domácím ledě se netradičně v úterý střetli s Frýdkem-Místkem, který dokázali porazit poprvé v aktuálním hracím ročníku.

Olomouc s Vítkovicemi padla po fotbalovém výsledku
Hokej 4.12.2017

Taktikou svázané a mnoha promarněnými šancemi ozdobené střetnutí dlouho nepřinášelo fanoušky obecně vyžadovaný spád a náboj, což jen potvrzoval fakt, že na první branku se čekalo prakticky čtyřicet minut. A právě trefa Rostislava Olesze nakonec rozhodla o majiteli tří bodů.

Olomouc přehrála Pardubice  v prodloužení
Hokej 29.11.2017

Olomouc přehrála Pardubice v prodloužení

Již od úvodních minut začali Kohouti tlakem na Kacetlovu branku, ale překvapivě se v první třetině prosadili pouze hosté. Ve druhé třetině domácí hosty přestříleli vysokým poměrem a dokázali otočit vývoj utkání. Pouhých dvaadvacet vteřin před koncem základní hrací doby poslalo Dynamo zápas do prodloužení, kde bonusový bod domácím vystřelil Jan Knotek.

Olomouc porazila Spartu, rozhodl Sladký
Fotbal 27.11.2017

Sparta nedokázala vstřelit na hřišti Olomouce gól a naopak inkasovala po standardní situaci, což zajistilo domácímu týmu těsné vítězství 1:0, o kterém gólem rozhodl Martin Sladký.

Vyrovnanou bitvu Boleslavi s Olomoucí rozhodl v prodloužení Vojtěch Němec
Hokej 22.11.2017

Mladoboleslavští vstoupili do utkání velice razantně, již po dvou minutách hry vedli zásluhou navrátilce do sestavy Knotka a čahouna Urbana na domácím ledě o dvě branky. Na vítěze tohoto duelu si tak fanoušci museli počkat přesto až do atraktivního prodloužení.

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc
Fotbal 25.10.2017

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.