SPORT

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství
Hokej 10.12.2018

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala rychle srovnat, ale konec třetiny byl po brance Divíška 2:1 pro Prostějov. Ve druhé třetině Jihlava dokázala otočit skóre ve svůj prospěch a udržela ho až do konce.

Chomutov ukončil sérii čtyř nezdarů, Olomouc přetlačil v nájezdech

Domácí v utkání dvakrát vedli a jednou dokonce o dvě branky. Hanáci se ovšem do duelu pokaždé vrátili a musely rozhodnout až nájezdy, kde byl jediným úspěšným střelce nájezdový specialista Vladimír Růžička.

Sportovci v Uničově dostali nové zázemí
Sport 9.12.2018

Moderní tribunu mají od tohoto týdne k dispozici sportovci a jejich fanoušci v Uničově. Rekonstruované zázemí jim předali náměstci hejtmana Olomouckého kraje Jan Zahradníček a Dalibor Horák společně s představiteli tamní radnice, zástupci dodavatelských firem i samotných sportovních klubů.

Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze
Fotbal 9.12.2018

I když Slovácko na Hané mělo více šancí ke skórování než domácí Sigma, tak o osudu utkání rozhodla již sedmá minuta, kdy se prosadili domácí hráči.

Přerov doma nestačil na vedoucí Jihlavu
Hokej 6.12.2018

Přerov sice dvakrát smazal gólové manko, ve druhé třetině dokonce při vlastním oslabení, ale pak už nikoliv. Osudným se Zubrům stalo neproměňování šancí, kterých si vypracovali obrovské množství.

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel. Žálčík a Starý poslali Jestřáby do vedení 1:0 a 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 46. minutě Jan Zdráhal.

Plzeň porazila Olomouc a udržela kontakt se Slavii
Fotbal 3.12.2018

Dobrý vstup do první půle dokázali viktoriáni přetavit ve dvougólové vedení. První trefu obstaral po akci Petržely do odkryté branky Tomáš Chorý, ten druhý připravil pro Aleše Čermáka, kterému ještě pomohl do vlastní brány Martin Sladký.

Olomouc si odvezla z ledu Komety všechny tři body
Hokej 29.11.2018

Olomouc nastoupila do utkání velmi odvážně a během prvních osmi minut vedla už o dvě branky. Brno sice zvládlo během druhé třetiny vyrovnat, avšak ve 33. minutě se i přes enormní tlak Komety dostala Mora k tutovce, kterou chladnokrevně využil Miroslav Holec.

Frýdek-Místek doma rozstřílel Prostějov

Již v první třetině se Slezané ujali čtyřbrankového vedení. Nakonec domácí dali sedm branek a Vít Christov vstřelil hattrick.

Vsetín doma poprvé zdolal Přerov

Poprvé od návratu do Chance ligy zdolali vsetínští hokejisté na domácím ledě celek Přerova. Na Lapači bylo od prvních minut k vidění důrazné utkání, ve kterém měli vsetínští optickou převahu, dobře bránící Zubři je ale příliš do šancí nepouštěli.

Frýdek-Místek zdolal Přerov, rozhodly dva góly během jedné minuty
Hokej 25.11.2018

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Přerov 3:1. K vítězství nakročili Slezané už v první třetině, kdy se trefili během jedné minuty Motloch a Novotný. V prostřední části sice Přerov snížil, ale srovnat se mu už nepovedlo.

Zápas Třebíče s Prostějovem rozhodla lepší produktivita hostů

Utkání Horácké Slavie s Prostějovem nabídlo divákům parádní podívanou, kterou nakonec rozhodla lepší koncovka zkušenějších hostů.

Olomouc otočila utkání s Libercem a zvítězila v samostatných nájezdech
Hokej 24.11.2018

Olomoučtí hokejisté na domácím ledě dokázali udolat lídra tabulky z Liberce po nájezdech. Rozhodující trefu obstaral poslední olomoucky nájezdník, kterým byl Lukáš Nahodil.

Vítkovice vyučily Olomouc v produktivitě
Hokej 21.11.2018

Vítkovice v dohrávce 18. kola zlomily Olomouc dvěma brankami v přesilovce a jednou v oslabení a především výbornou defenzivní prací. Po páté domácí výhře v řadě se bodově dotáhly na vedoucí Liberec a s ním, a také s Třincem, drží dělené první místo v tabulce.

Karlovy Vary porazily kohouty z Olomouce a mají pátou výhru v řadě
Hokej 29.10.2018

Energetici jsou ve formě. V nedělním zápase zapsali pátou výhru v řadě a útočí na elitní desítku. Stý extraligový start oslavil brankou Jakub Flek.

V nastaveném čase vystřelil tři body Lukáš Zoubele
Fotbal 27.10.2018

Fotbalová Vysočina znovu vydřela body v závěru utkání. Proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu přežila několik šancí soupeře, sama neproměnila řadu příležitostí a v páté minutě nastaveného času se dočkala gólové euforie!.