SPORT

Favorizovaná Opava se v poháru trápila s Prostějovem
Fotbal 16.8.2017

Přes osmdesát minut domácí drželi s favoritem krok. Přestože se Slezané po hodině hry dostali do vedení, dokázal Tomáš Langer nádhernou střelou vyrovnat. Teprve v poslední desetiminutovce se Opava prosadila díky penaltě a brance do otevřené obrany.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Ústí remizovalo s vedoucí Olomoucí
Fotbal 14.5.2017

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.

Viktoria Žižkov na hřišti Prostějova nebodovala

Viktoria neuspěla ani na hřišti Prostějova a prohrála už čtvrtý zápas v řadě. Na hřišti sestupujících Moravanů prohrála 0:2, když duel rozhodl dvěma góly ve druhém poločase Jan Hladík.

Postup do ligy pro Olomouc trefil hattrickem Chorý
Fotbal 4.5.2017

SK Sigma Olomouc je zpět v elitní soutěži. Hanáci vyhráli ve Znojmě vysoko 4:1 a domácí porazili rozdílem třídy. Hvězdou zápasu byl útočník Tomáš Chorý, který dal hattrick. Čtyři kola před koncem má Sigma postup jasný.

Vlašim vysoko porazila Prostějov
Fotbal 16.4.2017

Vlašim byla v utkání při chuti a pod vedením nového trenéra Petra Havlíčka rozstřílela poslední Prostějov 4:0.

Olomouc opět za tři body, proti Varnsdorfu rozhodl Chorý
Fotbal 15.4.2017

Sigma Olomouc získala další tři body. Hanáci si doma poradili s Varnsdofem, vyhráli tři dva. Mužem zápas byl dvougólový střelec Tomáš Chorý.

Letní sezonu Spartan Race otevře víkendový dvojzávod v Koutech
Sport 12.4.2017

Série extrémních překážkových závodů Reebok Spartan Race odstartuje svou letní sezonu 2017 v  České republice poslední dubnový víkend. Dva závody této prestižní série bude hostit Ski areál v Koutech nad Desnou.

Oslabeného soupeře z Prostějova udolalo Znojmo v závěru utkání
Fotbal 31.3.2017

Dlouho to vypadalo, že Prostějov svůj těsný náskok uhájí, Znojmo se proti jeho pevné obraně nemohlo dlouho prosadit, navíc jej srážely nepřesné přihrávky. Čtvrt hodiny před koncem však přeci jen prolomil střelecké trápení Klíma, na kterého vzápětí navázal Šamánek, Klíma dal poté svojí druhou trefou výsledku konečnou podobu.

Lídr zvítězil gólem v 17. sekundě

Sedmnáct sekund vydrželo bezbrankové skóre na Andrově stadionu. Nakonec gól Jakuba Petra rozhodl o vítězství domácího favorita nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

V zápase bez obran dala Olomouc Pardubicím osmičku
Hokej 23.3.2017

Kohouti přivítali trápící se Pardubice, které se ani v Olomouci nedokázaly poprat se ztrátou formy. Už od začátku se Hanáci prezentovali ofenzivní hrou, která nenechala Dynamo prakticky oddechnout.

Karlovy Vary nedaly Olomouci šanci, rozhodla první třetina
Hokej 20.3.2017

Už po dvaceti minutách vedly Karlovy Vary o čtyři branky a zápas bezpečně kontrolovaly. Ve zbylých dvou třetinách si dovolily výrazně polevit, ale i tak nakonec ještě dvě branky přidaly. Nakonec zvítězily v poměru 6:2.

Táborsko povalilo lídra z Hané
Fotbal 19.3.2017

Táborsko podruhé na jaře doma vyhrálo, když v televizním přenosu porazilo lídra tabulky a favorita postupu do první ligy Sigmu Olomouc 2:0.

Prostějov nevyužil mnoho šancí a podlehl Frýdku-Místku

V úvodní dvacetiminutovce Prostějov obdržel dvě branky, na které zareagoval pouze snížením půlhodině hry Kroupa. Přes převahu v druhém poločase domácí na bod nedosáhli.

Kohouti jsou v play-out proti Zlínu stoprocentní
Hokej 18.3.2017

Mora i tentokrát vstoupila do utkání lépe a už po třech minutách ji poslal do vedení Marek Laš. Ševcům se sice podařilo na začátku druhé třetiny vyrovnat, ale Hanáci se dvěma brankami dostali zpět do vedení.