SPORT

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané
Fotbal 3.9.2018

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.

Olomouc v Seville ukončila pohárovou Evropu
Fotbal 31.8.2018

Fotbalistům SK Sigma Olomouc pro letošek skončilo účinkování v pohárové Evropě. Modrá lavina odvetu play-off Evropské ligy v Seville prohrála 0:3.

Sigma bojovala statečně, o gól prohrála
Fotbal 24.8.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc předvedli doma proti španělskému Sevilla FC výborný výkon. Nakonec prohráli 0:1, ale přes zaplněné ochozy týmu aplaudovaly ve stoje.

Baník na Hané rozstřílel Sigmu
Fotbal 21.8.2018

Baník zcela ovládl utkání na hřišti Sigmy Olomouc, vyhrál 4:1 a navíc se může těšit z hattricku Dame Diopa. Svůj první gól v dresu Baníku vstřelil i Martin Fillo.

Sigma slaví postup a těší se na španělskou Sevillu
Fotbal 17.8.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc si zahrají play-off o Evropskou ligu. Hanáci na stadionu v Almay proti FC Kairat dokázali opět zvítězit a uhráli výsledek potřebný k postupu.

Slovácko doma porazilo Olomouc
Fotbal 13.8.2018

Slovácko doma zůstává stoprocentní. Proti Sigmě otevřel skóre Hofmann v prvním poločase. Po pauze srovnal Houska, ale domácí dokázali zápas zlomit na svou stranu. Vítěznou branku vstřelil Sadílek a pojistku přidal druhou brankou Hofmann.

České Budějovice jsou stoprocentní i po zápase s Prostějovem

Ve čtvrtém kole Jihočeši vyhráli nad Prostějovem 3:1. Rozuzlení přišlo znovu až ve druhém poločase a opět to byli střídající hráči, kteří zlomili celé utkání na stranu Dynama.

Sigma první zápas zvládla výtečně
Fotbal 10.8.2018

První zápas 3. Předkola Evropské ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc povedl famózně. Doma na Andrově stadionu ve výtečné kulise porazili Kairat Almaty brankami Martina Sladkého a Václava Pilaře.

Olomouc veze z Boleslavi vysokou výhru
Fotbal 28.7.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc dali rychle zapomenout na domácí prohru se Slavií. Modrá lavina v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 4:0.

Slavia vyhrála v Olomouci o tři branky
Fotbal 23.7.2018

Třígólovou výhru pro Slavii v úvodním kole ligy vystřelili Tecl, Stoch a Coufal, pro kterého to byla premiérová trefa v sešívaném. Olomouci se první zápas sezony vůbec nepodařil.

Nováček z Prostějova na úvod remizoval s Vlašimí
Fotbal 22.7.2018

Jen pověstný krůček dělil nováčka z Prostějova od vítězného vkročení do nového soutěžního ročníku v druhé lize. Hosté vyrovnali až v nastaveném čase.

Rekordní Mattoni 1/2Maraton Olomouc v africké režii
Běh 24.6.2018

Devátý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc nese přívlastek rekordní. O nové maximum závodu se totiž postaral vítěz a člen RunCzech Racing týmu Stephen Kiprop, když na Hané zvítězil díky času 1:00:15.

Bohemians veze z Olomouce bod
Fotbal 6.5.2018

Po prvním poločase Olomouc s Bohemians prohrávala, když si dal vlastní branku Václav Jemelka. Osm minut před koncem však srovnal krásnou bombou z přímého kopu Jakub Plšek.

Dukla doma těsně padla s Olomoucí
Fotbal 31.3.2018

Předehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.

I přes napínavý závěr se Olomouc vyrovnání nedočkala. Plzeň se ujala vedení 3:1
Hokej 21.3.2018

Oba celky vstoupily do utkání opatrněji a snažily se především využívat chyb soupeře, první branka tak byla k vidění až ve 25. minutě, kdy se ujali vedení Indiáni. Mora se poté dlouho tlačila za vyrovnáním, v závěru se uchýlila i ke hře bez brankáře, branky se už ale nedočkala.

Plzeň ve třetím duelu čtvrtfinálové série těsně porazila Olomouc
Hokej 20.3.2018

V první třetině Olomouc dokázala se soupeřem srovnat krok, v následující herní části pak znovu vstala z mrtvých, když dokonce stáhla hned dvoubrankové manko. Jenže jediná smolná situace z 53. minuty, kdy se trefil Moravčík, dala psychickou výhodu indiánům.