AKTUÁLNĚ / Krimi

Žárlivost stála za útokem nožem
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Drahotuše

V pátek ve večerních hodinách vygradoval spor mezi dvěma muži, za kterým stála žena a žárlivost jednoho z nich. Ke konfliktu mezi dvěma cizinci došlo na ubytovně v obci Drahotuše, kde byla žena na návštěvě u svého kamaráda.

Padesátiletému příteli ženy se to nelíbilo a dal to dost svérázným způsobem najevo. Nejprve zaútočil pěstmi a muže několikrát udeřil do ramene. Pak se ho snažil zasáhnout skleněnou lahví od rumu do hlavy, ale to se mu nepodařilo, protože se napadený aktivně bránil. V průběhu napadání mu podezřelý vyhrožoval slovy, že ho zabije. Při vzájemné potyčce oba upadli na podlahu a útočník vzal do ruky kuchyňský nůž, kterým se snažil o deset let mladšího muže zasáhnout. To se mu i přes kladený odpor podařilo a způsobil mu povrchové rány na břiše a ruce. Při obraně se poškozený snažil agresorovi vytrhnout nůž z ruky, ale chytil ho za ostří a poranil se.

Přivolaná hlídka situaci na místě uklidnila a zdravotníci poškozeného ošetřili. Opilý agresor následoval hlídku a skončil v policejní cele. Na základě zjištěných okolností byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestný čin nebezpečné vyhrožování a trestný čin ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.        

Autor / zdroj: Miluše Zajícová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.