AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Změna provozní doby očkovacího místa v OC Šantovka
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Olomouc

Počínaje pátkem 13. srpna 2021 dochází k úpravě provozní doby očkovacího místa pro zájemce o vakcínu proti onemocnění COVID-19, kteří nejsou registrováni v centrálním rezervačním systému.

Nově bude očkovací místo, které se nachází v obchodním centru Šantovka a jehož chod zajišťuje Fakultní nemocnice Olomouc, v provozu denně od 11 do 19 hodin.

"V současné době připravujeme spuštění provozu mobilních očkovacích týmů, které budou podle potřeby zajíždět do odlehlých lokalit s obtížnou dopravní dostupností. Vzhledem k velkým personálním nárokům, které na nás klade celý provoz našeho očkovacího centra, a také tomu, že očkovací místo v Šantovce kapacitně zcela dostačuje poptávce ze strany veřejnosti, jsme se rozhodli optimalizovat provozní dobu tak, aby vyhovovala všem požadavkům," vysvětluje vedoucí očkovacího centra FN Olomouc Mgr. Jiřina Cahlíková, MBA.

Očkovací místo pro zájemce bez registrace funguje v obchodním centru Šantovka od 27. července letošního roku. Za tu dobu zde pracovníci nemocnice obsloužili na čtyři tisícovky zájemců o vakcínu proti COVID-19.

Autor / zdroj: Adam Fritscher

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.