KRÁSA A ZDRAVÍ / Krása a zdraví

V Olomouci proběhne sportovní show H.E.A.T.

OLOMOUC

V sobotu 29. května 2010 v Omega centru sportu a zdraví v Olomouci se uskuteční sportovní show H.E.A.T. Programu, který představuje oblíbenou novinku ve světě fitness. Společně s touto události se představí Hanka Kynychová s tanečním vystoupením dětí z dětských domovů uspořádané v rámci charitativní činnosti sdružení Dětské domovy v pohybu.

„Je mnoho důvodu, proč zavítat na sportovní kongres Fitness story. Už jen to, že se jedna o největší show H.E.A.T. Programu ve střední Evropě, kde nebude chybět ani mezinárodní návštěva. Přivítáme zde vzácné hosty z Itálie, kde se tento revoluční program zrodil. H.E.A.T,“ říká organizátor akce Michal Pietrak. H.E.A.T. Program využívá speciálního pásu Maxerrunner, jež vyvinuli Italové Max Grossi a Marika Moretti.

Tímto programem budou na kongresu provázet čeští a italští presentéři a jako zlatý hřeb provedou lekcí právě zakladatelé Max Grossi a Marika Moretti. Diváky čeká i lekce na živou hudbu.

Celá akce se nese v duchu zdravého životního stylu, a proto zde nemůže chybět ani Hanka Kynychová, průkopnice tohoto sportu a vyznavačka zdravého životního stylu. "I z tohoto důvodu se uskuteční přednášky na téma výživa a zdravý životní styl. Ovšem i děti z dětských domovů jsou touto cestou vedení a budou mít možnost to ukázat při jejich tanečním vystoupením pod dozorem jejich patronky Hanky Kynychové. Budete mít možnost se i zúčastnit lekce True Power Yogy,“ zmiňuje další zajímavosti kongresu Michal Pietrak.

Získat více informaci o akci je možné na stránkách heatprogram.cz

Autor / zdroj: Roman Hrůza, DiS.

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.