KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Přírodní koupaliště Jezero Poděbrady.
Děti se vyřádí na skluzavkách. Můžete je také povozit v lodičkách či na šlapadlech
Přírodní koupaliště Jezero Poděbrady. 
Autor / zdroj foto: Přírodní koupaliště Jezero Poděbrady

Přírodní koupaliště Jezero Poděbrady / Horka nad Moravou

Přírodní koupaliště Jezero Poděbrady nabízí písčité pláže a travnaté plochy, velkou a dvě malé skluzavky, možnost zapůjčení lodiček a šlapadel, slunečníků a lehátek, úschovnu, herní koutky pro děti, beachvolejbalová a nohejbalová hřiště. V areálu jsou čtyři restaurace. Součástí je i oddělená nudistická pláž.

Hlavní pláž
Hlavní pláž koupaliště je asi 1 800 metrů čtverečních velká písečná plocha a 9 000 metrů čtverečních travnatá plocha. Jsou zde sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání, kancelář plavčíka, půjčovna loděk a šlapadel, tři restaurace, herní kouty pro děti, omývárna nohou, dvě antuková hřiště na nohejbal a volejbal. Na pláži jsou lavičky a travnatá část je částečně pokryta vzrostlými stromy.

Dětská pláž
Pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou přes potok protékající jezerem. Jsou zde dvě restaurace, herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody a velkým množstvím travnatých ploch. K pláži přiléhají dvě hřiště na beachvolejbal, každé se dvěma dvorci. Na tuto pláž je přímý vstup z parkoviště. Parkování na parkovišti je zdarma.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Přírodního koupaliště Jezero Poděbrady.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.