KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquapark Koupelky v Prostějově.
Stometrový tobogán, dvacetimetrová trojskluzavka, tři bazény. To jsou největší lákadla Aquaparku Koupelky
Aquapark Koupelky v Prostějově.  
Autor / zdroj foto: Aquapark Koupelky

Aquapark Koupelky / Prostějov

Stometrový tobogán, dvacetimetrová trojskluzavka, tři bazény. To jsou hlavní devízy Aquaparku Koupelky v Prostějově. Děti se mohou vyřádit také na lanové dráze s nástupní plošinou či plastové horolezecké stěně. Sportovně založení návštěvníci uvítají hřiště na plážový volejbal, dvě hřiště na pétanque či stoly na stolní tenis.

Aquapark Koupelky v Prostějově disponuje třemi bazény. Rekreační dosahuje hloubky 1,3 metru a jeho součástí jsou atrakce vodní dělo (chrlič), umělý vodní proud, houpací bazén, stěnová vodní masáž, dnová perlička, sedací vzduchová lavice, šplhací síť, sedací bójka, stříkající pergola, trojskluzavka a tobogán.

Víceúčelový bazén dlouhý pětadvacet metrů obsahuje dvě plavecké dráhy. Dosahuje hloubky 1,8 metru. Najdete v něm atrakce chrlič, stěnová vodní masáž, dnová perlička a vlnový míč.

Dětský bazén má hloubkou 0,3 metru. Děti zabaví vodní dělo (chrlič), vodní ježek, sedací schodiště, spojovací skluzavka a skluzavka ve tvaru slona.

Voda ve všech bazénech je vyhřívaná tepelnými čerpadly.

Mezi adrenalinové atrakce pak patří trojskluzavka, jednoskluzavka, které tady říkají KAMIKADZE, větší a menší tobogán.

Pokud by dětem byla dlouhá chvíle, mohou využít dvou dětských hřišť. To pro malé (3-12 let) je vybaveno houpačkami, věžičkou se skluzavkou, pružinovými houpačkami a duhovým domečkem. K dispozici je i hřiště pro větší děti (6-15 let). To nabízí lanovou prolézačku, lanovou dráhu s nástupní plošinou či dětskou plastovou horolezeckou stěnu.  

Sportovně založení jedinci mohou využít hřiště pro plážový volejbal, univerzální hřiště s umělým povrchem (košíková, tenis, florbal), dvě hřiště na pétanque a dvě venkovní stoly pro stolní tenis. Za poplatek je v areálu také aquazorbing, vodní fotbal a trampolína.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquaparku Koupelky.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.