KULTURA / Hudba

Jaromír Nohavica vystoupí v říjnu exkluzivně v Šumperku
Jarek Nohavica. 
Autor / zdroj foto: archiv zpěváka

Šumperk

Po slovenském turné přislíbil Jaromír Nohavica koncerty ve třech moravských městech. Do tohoto trojlístku se probojoval Šumperk. Ve zdejším domě kultury vystoupí oblíbený písničkář v pondělí 25. října. Předprodej vstupenek odstartuje pouze v pokladně DK v pátek 1. října.

„Jsme moc rádi, že v bohatém programu si Jaromír Nohavica našel termín i pro Šumperk. Jeho kalendář je plný třičtvrtě roku dopředu, na jaře příštího roku se chystá koncertovat třeba v Londýně nebo v Dublinu, v letošním říjnu patří k těm šťastným místům, kde vystoupí kromě Šumperka, ještě Opava a Prostějov,“ říká jednatelka Domu kultury Šumperk Hana Písková.

Předprodej vstupenek na koncert Jaromíra Nohavici v Šumperku začne v pátek 1. října ve 13 hodin v pokladně domu kultury, cena vstupenek se pohybuje od 500 do 600 korun a nebudou možné telefonické rezervace ani rezervace přes webové stránky DK. Jeden člověk si může zakoupit maximálně 6 kusů a pořadatelé připomínají, že na koncert nebude umožněn vstup dětem do 15 let.

„Pro šumperský koncert má Jaromír Nohavica speciální dramaturgický plán. Fanoušky, kteří u nás byli na jeho koncertě naposledy v roce 2018, mohu ujistit, že si odnesou opět originální zážitek. Na koncertě ho na akordeon a piano doprovází vynikající polský muzikant Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně," dodává produkční Michaela Horáková.

Více informací najdou zájemci na stránkách dksumperk.cz a nohavica.cz.

Autor / zdroj: Michaela Horáková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.